Regnum Carya Golf & Spa ResortKadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek-Antalya

Packages available from 04.01.2020 to 27.04.2020

7 Nights/ All inclusive/ 4 green fee

2 x Carya; 2 x National;
  • 01.04.2020 - 27.04.2020
Price per person
6970 PLN

Regnum Carya jest najwyższej klasy prywatnym hotelem oferującym 553 luksusowe miejsca zakwaterowania z widokiem na Morze Śródziemne. Hotel leży w Belek. Ten 5-gwiazdkowy kurort all inclusive dysponuje zarówno standardowymi pokojami o powierzchni od 62 m2, jak i luksusowymi willami z prywatnymi basenami. To jedno z najlepszych w Turcji miejsc na rodzinne wakacje, romantyczne ucieczki i grupowe wyjazdy.

Każdy pokój, apartament i willę wyposażono w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. W niektórych apartamentach typu suite znajduje się także wanna z hydromasażem. Zaplecze gastronomiczne obiektu obejmuje w sumie 7 restauracji , cukiernię oraz bar przekąskowy.

Ośrodek Regnum Carya Golf & SPA Resort oferuje kryte i odkryte baseny ze zjeżdżalniami wodnymi, piaszczystą plażę, a także luksusowe centrum spa dysponujące gabinetem masażu, sauną oraz łaźnią parową. Obiekt jest usytuowany na terenie klubu golfowego Carya.

Ofertę obiektu uzupełniają występy organizowane w amfiteatrze i imprezy taneczne odbywające się w dyskotece. W cenę zakwaterowania wliczono całodzienny dostęp do słynnego parku rozrywki Land of Legends.

Ośrodek Regnum Carya Golf & SPA Resort jest oddalony o 28 km od międzynarodowego lotniska w Antalyi.

Regnum Carya Golf & Spa Resort
Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek-Antalya