Sol TenerifeAvda. Rafael Puig Lliviana, S/N Tenerife Hiszpania

Packages available from 01.09.2019 to 30.09.2019

PACKAGES

At the moment, we do not have any travel offers for a given facility on our website at a given time. Please contact us by phone in order to present and match your individual offer.

Infoline: +48 509 014 762

Hotel Sol Tenerife położony jest w samym sercu kurortu Las Americas. Panuje tu klimat wiecznej wiosny, który Las Americas zawdzięcza umiejscowieniu w centralnej, najbardziej słonecznej części wyspy. To dzięki temu pochmurne dni tutaj się nie zdarzają. Upalne powietrze łagodnieje jednak pod wpływem wiejących od morza wiatrów. 

W tak uroczych warunkach wypoczywają goście Sol Tenerife, którzy korzystają z doskonałej oferty i usług przygotowanych przez hotel. Wśród wielu udogodnień można wyróżnić: kort tenisowy. dostęp do Internetu Wi-Fi w całym hotelu, kafejkę internetową, dwie sceny przeznaczone na pokazy i spektakle (jedna na zewnątrz, a druga w środku budynku) i prywatny parking na 25 samochodów.

W pobliżu hotelu znajduje się plaża Troya Beach. To właśnie jasne, piaszczyste plaże są największą atrakcją regionu. Uroku temu miejscu dodają z pewnością spokojne zatoczki, utworzone wśród wdzierających się do morza skał. W najbliższej odległości od Sol Tenerife mieszczą się również inne obiekty przyciągające turystów: Siam Park, Aqualand, Jungle Park i pole golfowe Las Americas Golf Course.

Do dyspozycji gości hotelowych pozostają w pełni wyposażone pokoje, z większości których rozciągają się wspaniałe widoki na morze. Doskonała jest również kuchnia, w której królują lokalne specjalności: ryby, sałatki, sezonowe owoce i warzywa oraz przepyszne desery. We włoskim lokalu można skosztować również smakowitej pizzy i makaronów. Urządzane są także pokazy kulinarne.

Klienci Sol Tenerife mogą spodziewać się również wielu zajęć rekreacyjnych, imprez, zabaw tanecznych, popołudniowych spektakli i występów muzycznych. 

Sol Tenerife
Avda. Rafael Puig Lliviana, S/N Tenerife Hiszpania