Meliá Jardines Del TeideUrbanización Mirador del Duque - Avda. Agando s/n Costa Adeje Santa Cruz de Tenerife Canary Islands 38679 Hiszpania

Packages available from 01.09.2019 to 30.09.2019

PACKAGES

At the moment, we do not have any travel offers for a given facility on our website at a given time. Please contact us by phone in order to present and match your individual offer.

Infoline: +48 509 014 762

Hotel Meliá Jardines Del Teide mieści się na wybrzeżu Costa Adeje, najbardziej ekskluzywnej części południowej Teneryfy. Piękno wybrzeża to przede wszystkim 4 kilometry cudownych, piaszczystych plaż: Playa del Duque, Playa Fañabé i Playa de Troya. W bliskiej odległości od hotelu znajduje się Playa del Duque, której zagospodarowanie harmonizuje z otaczającą przyrodą. Oczom zwiedzających ukaże się tam 12000 m2 ogrodów, urzekających wyjątkową, rodzimą roślinnością i wspaniałymi tarasami. Wszystko to tworzy swoistą enklawę, która nazywana jest "Złotą Milą" południowej Teneryfy.

Robiący ogromne wrażenie, w pełni zmodernizowany hotel Meliá Jardines Del Teide oferuje swoim gościom zachwycające widoki na Ocean Atlantycki i samą wyspę. Otoczony rajskim krajobrazem hotel świadczy usługi na najwyższym poziomie, co jest odpowienie dla obiektu tej rangi. Na wyróżenienie zasługują zwłaszcza restauracje, które serwują najlepsze dania na Teneryfie. W menu można znaleźć zarówno tradycyjne potrawy kuchni śródziemnomorskiej, jak i zaskakujące międzynarodowe przysmaki. Nie opuszczając hotelu, można zasmakować wykwintnej kuchni, a nastrojowa muzyka jest wspaniałą oprawą tych doznań.

W Meliá Jardines Del Teide pokoje i apartamenty spełniają wymogi najbardziej surowych klientów. Są one całkowicie odnowione i zapewniają wszystko, by przeżyć najbardziej niezwykłe wakacje na Teneryfie. Przestronne pokoje zostały urządzone w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu. Zapewniają ciszę i komfort. Dużo udogodnień znajdą rodziny podróżujące z dziećmi. Do ich dyspozycji pozostają apartamenty Family Junior Suite Kids and Co, z okien których rozstaczają się wspaniałe widoki na Costa Adeje.

Meliá Jardines Del Teide
Urbanización Mirador del Duque - Avda. Agando s/n Costa Adeje Santa Cruz de Tenerife Canary Islands 38679 Hiszpania