Melia SalinasAvenida Islas Canarias s/n Costa Teguise Lanzarote 35509 Hiszpania

Packages available from 01.09.2019 to 30.09.2019

PACKAGES

At the moment, we do not have any travel offers for a given facility on our website at a given time. Please contact us by phone in order to present and match your individual offer.

Infoline: +48 509 014 762

Znajdż się w tropikalnych ogrodach, zjawiskowych basenach i na pięknych, piaszczystych plażach. Hotel Melia Salinas urzeknie Cię wspaniałą architekturą i luksusowymi wnętrzami. Obiekt przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Melia Salinas znajduje się na północnym wybrzeżu wyjątkowo urokliwej wyspy Lanzarote, będącej częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Hotel mieści się w jednym najpopularniejszych kurortów wakacyjnych - Costa Teguise – bezpośrednio przy białych, piaszczystych plażach Los Charcos i Las Cucharas. Jaskinie Jameos del Agua i Cueva de los Verdes znajdują się 15 minut od hotelu, a na lotnisko w Arrecife można dojechać w 20 minut. Pole golfowe w Costa Teguise znajduje się zaledwie 2 kilometry od Melia Salinas.

Piękno Lanzarote jest oszałamiające, przyroda przybrała tu niezwykłe formy. Powierzchnia wyspy w większości utworzona została przez lawę wulkaniczną, dlatego Lanzarote często nazywana jest „wyspą wulkanów”. Wody Oceanu Atlantyckiego przyniosły życie i nadały temu miejscu spektakularny wygląd.

W tak niezwykłym otoczeniu hotel Melia Salinas oferuje usługi i udogodnienia na najwyższym poziomie, jak przystało na obiekt tej rangi. Projekt hotelu, stworzony przez słynnego architekta Fernando Higuerasa, zachwyca idealną harmonią. Stylowe korytarze wypełnione są obrazami doskonałych artystów, takich jak Pepe Damaso czy Cesar Manrique. Wnętrza Melia Salinas, łącząc zmysłowe kolory ziemi i uroczy wystrój, emanują ciepłem, elegancją i wyjątkowym urokiem Wysp Kanaryjskich.

Hotel Melia Salinas oddaje do dyspozycji gości 270 pokoi, w tym 132 pokoje typu Classic, 70 pokoi typu Classic z widokiem na morze, 10 pokoi typu Sanctuary Classic Room z widokiem na morze, 18 apartamentów typu Junior Sanctuary, 28 apartamentów typu Grand Sanctuary, 9 willi w ogrodzie Sanctuary i 1 willę prezydencką. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a doskonała obsługa hotelu dba o to, by zadowolić ciało i duszę gości oraz zapewnić im wewnętrzną harmonię.

Melia Salinas
Avenida Islas Canarias s/n Costa Teguise Lanzarote 35509 Hiszpania