Argentario Golf Resort & SpaVia Acquedotto Leopoldino, 58018 Porto Ercole GR, Italy

PACKAGES

At the moment, we do not have any travel offers for a given facility on our website at a given time. Please contact us by phone in order to present and match your individual offer.

Infoline: +48 509 014 762

Luksusowy ośrodek Argentario, w skład którego wchodzi mistrzowskiej klasy pole golfowe oraz 5-gwiazdkowy hotel ze SPA, to idealna propozycja dla entuzjastów golfa, ciepłego morza i... słońca. Argentario Golf Club to pole przyjazne środowisku i ekologiczne, położone w przepięknej scenerii laguny Orbetello i porośniętych winnicami wzgórz. Dzięki tutejszemu mikroklimatowi w golfa można grać tu praktycznie przez cały rok. 18-dołkowe pole działalność rozpoczęło w 2006 r. i charakteryzuje się w większości małymi greenami. Kilka z dołków ciągnie się nad morzem. Ofertę kompleksu dopełnia Escape Wellness Center, gdzie goście hotelowi mogą poddać się szerokiemu wachlarzowi zabiegów pielęgnacyjnych oraz skorzystać ze strefy saun, basenów czy siłowni. Hotelowa restauracja Dama Dama serwuje potrawy przygotowywane w oparciu o lokalne produkty.

Ten luksusowy ośrodek obejmuje w sumie 73 pokoje i 1 domek z niesamowitym widokiem na pole golfowe, krajobraz Monte Argentario lub lagunę Orbetello. Każdy designerski pokój wyposażony jest w najwyższe technologie i posiada taras. W pokojach znajdują się meble w stylu vintage lub meble z ciemnego drewna.

Leżący nad brzegiem morza w rejonie Maremma kompleks Argentario Golf Resort & SPA oddalony jest tylko kilka kilometrów od miasteczek portowych takich jak Porto Ercole, Marina de Cala Galera czy od Porto Santo Stefano, skąd kursują promy na wyspy Giglio i Giannutri. Kompleks leży także w pobliżu rezerwatu natury Duna Feniglia i parku krajobrazowego Maremma (Parco dell’Uccellina). Oprócz gry w golfa w 5-gwiazdkowym ośrodku można skorzystać z bogatej ofert SPA oraz m.in. zagrać w tenisa czy piłkę nożną. 

Argentario Golf Resort & Spa
Via Acquedotto Leopoldino, 58018 Porto Ercole GR, Italy